Manchester City i ofron Alexis Sanchez 275,000 funte në javë

Manchester City është i gatshëm të bëjë Alexis Sanchez lojtarin më të paguar në historinë e klubit, raporton Daily Star.

Pep Guardiola është në treg për të marrë përforcimet për klubin e ti dhe po kërkon të vendosë një kontratë prej 275,000 funte në javë për Alexis Sanchez të Arsenalit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *