Lyon ka objektiv Bertrand Traore

Anësori i Chelseat, Bertrand Traore, është një objektiv për Lyon që të zëvendësojë Mathieu Valbuena të lidhur me Fenerbahce, sipas L’Equipe.

Traore kaloi sezonin e kaluar në huazim tek Ajaxi dhe 21-vjeçari gjithashtu është lidhur me një lëvizje në West Ham United.

Menaxheri i Lyon Bruno Genesio dëshiron patjeter ta ketë në ekip sepse mendon se është një aset i qmuar për ekipin dhe objektivat e ti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *