Lojtari i Manchester United në listë të ngushtë të Real Madridit

Real Madridi ka hartuar një listë të ngushtë të sulmuesve nëse ata nuk arrijnë të nënshkruaj me Kylian Mbappe këtë verë, sipas Diario Gol.

Mes tyre janë lojtari i Manchester United Marcus Rashford, Pierre-Emerick Aubameyang i Borussia Dortmundit dhe Timo Werner i RB Leipzig.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *