Liverpool po planifikon ti ofrojë një marrëveshje Monacos për Mbappe

Liverpool po planifikon t’i ofrojë Monacos një ofert për Kylian Mbappe nëse ai preferon të shkojë në Angli, sipas Daily Telegraph.

Real Madridi, Paris Saint-Germain dhe Arsenali janë të gjitha të lidhura me Francezin, ndërsa Reds do të ofrojnë vetëm nëse ai dëshiron që  të luaj në Premier Ligë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *