Liverpool me ofertë të përmirësuar për Gelson Martins

Liverpooli është i gatshëm të bëjë një ofertë të përmirësuar prej 44 milionë funtesh për lojtarin e Sporting Lisbon Gelson Martins, sipas A Bola.

Martins, i cili ka qenë i lidhur edhe me Manchester United, tashmë ka qenë objekt i një oferte të dështuar nga Liverpuli dhe klubi i Premier Ligës po planifikon bisedime të mëtejshme me Sporting.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *