Liverpool dëshiron të nënshkruajn me Christian Pulisic

Liverpool do të shkojë pas Christian Pulisic të Borussia Dortmundit këtë verë nëse humbin Philippe Coutinho në Barcelonë, raporton The Mirror.

Ana katalane ka shënjestruar Coutinhon si zëvendësim për Neymarin, nëse ai do të bashkohet me Paris Saint-Germain. Ndonëse Reds kanë paralajmëruar se Coutinho nuk është në shitje, lojtari njoftohet se do të kërkojë një transferim, dhe nëse ndodh, ata do të bëjnë një lëvizje për 18-vjeçarin Amerikan.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *