Lionel Messi dëshiron që Barcelona të nënshkruajë këta dy super lojtar

Lionel Messi thuhet se dëshiron që Barcelona të nënshkruajë dy lojtarë; Angel Di Maria dhe Paulo Dybala. Po duket se nuk ka gjasa të ndodhë, por pala e La Ligës beson se ata mund ta tundojnë Juventusin në shitjen e Dybala dhe janë të gatshëm të ofrojnë lojtarë në këmbim. Andre Gomes dhe Rafinha po lidhen me një lëvizje në Torino, si pjesë e marrëveshjes për të marrë Dybala në Barcelonë, sipas Gazzetta dello Sport.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *