Laurent Koscielny objektiv kryesor për Milan

AC Milan e ka bërë qendërmbrojtësin e Arsenalit, Laurent Koscielny, një objektiv kryesor, si duket klubi italian dëshiron që të forcoj mbrojtjen e tyre këtë verë, sipas Telefoot.

Koscielny ka qenë gjithashtu i lidhur me klubet e Mançesterit, Marsejës dhe Kinës këtë verë, por ka të ngjarë të marrë një ofertë të madhe dhe një argument bindës që të largohet nga Arsenali.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *