Klubi kinez me ofert të çmendur për mesfushorin e Manchester City-it

Mesfushorit të Manchester City Samir Nasri do ti ofrohet një marrëveshje prej 275,000 funta në jav pa taksa për t’u bashkuar me ekipin kinez të Super League Shanghai Shenhua, sipas The Sun.

Nasri është i gatshëm të largohet nga City për një periudhe të përhershme këtë verë, pas kaloj sezonin e kaluar në huazim tek Sevilla. Ai gjithashtu ka qenë i lidhur me AC Milan, Besiktas dhe Galatasaray.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *