Karriera e Zlatan Ibrahimoviç te Manchester United ka përfunduar

Zlatan Ibrahimoviç ka luajtur ndeshjen e tij të fundit për Manchester Unitedin, sipas Daily Express.

Marrëveshja 12-mujore e suedezit skadon më 30 qershor dhe pas lëndimit të tij në prill, Manchester United e kanë njoftuar me sa duket sulmuesin se nuk do ti ofrohet një kontratë e re.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *