Juventusi ka për objektiv Toni Kroos

Juventusi mund të përdorë fondet nga një transferim i Leonardo Bonuccit për të synuar mesfushorin e Real Madrid Toni Kroos, sipas SportMediaset.

Klubet nuk janë ende të angazhuar në negociata, por Juve thuhet se po kërkojnë një mesfushor qendror me ndikim pas humbjes së Blaise Matuidi dhe Axel Witsel.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *