Jurgen Klopp në kontakt të ngushtë me Kylian Mbappe

Jurgen Klopp ka mbajtur një kontakt të ngushtë me Kylian Mbappe ndërsa Liverpool mbetet në ndjekje për ta nënshkruar atë, pretendon L’Equipe.

Sulmuesi 18-vjeçar i ka thënë Monakos se ai dëshiron të largohet, me Real Madridin, Manchester Cityn, Paris Saint-Germain dhe Barcelonën të interesuar. Megjithatë, Klopp ka qëndruar në kontakt pasi ai u përpoq të bindë Francezin për të kaluar në Anfield në maj dhe ende nuk është përjashtuar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *