Jurgen Klopp dëshiron të nënshkruaj me Manuel Lanzinin

Jurgen Klopp tashmë po planifikon largimin e Philippe Coutinhos, ndërsa braziliani thuhet se është në listën e zëvendësimeve të mundshme të Neymar, dhe Klopp dëshiron të sjellë Manuel Lanzini, sipas Mundo Deportivo. Ylli i West Ham është parë nga Liverpooli si të ketë cilësi të ngjashme me Coutinhon dhe menaxher gjerman beson se ai do të jetë një përshtatje e mirë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *