Jose Gimenez po konsideron të ardhmen e tij në Atletico

Jose Gimenez po konsideron të ardhmen e tij në Atletico Madrid, pasi Urugujani dëshiron të luajë futboll të rregullt në skuadrën e ardhshme para Kupës së Botës 2018, raporton The Independent.

Interi ka bërë një hetim për mesfushorin, i cili gjithashtu ka qenë i lidhur me një lëvizje ndaj rivalëve të Premier League Liverpool dhe Manchester United.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *