Joe Hart në listën e Milan

Milan ka bërë objektivin e tyre portierin e Manchester City Joe Hart, për të zëvendësuar Gianluigi Donnarumma, sipas Sunday Express.

Donnarumma ka hedhur poshtë një marrëveshje të re në San Siro dhe duket se do të bashkohet me Real Madridin, dhe Milani shpreson se ata mund ta bindin Hartin që të kthehet në Serie A pas një huazimi në Torino në sezonin e kaluar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *