Joe Hart konsideron të qëndroj në Torino

Joe Hart po konsideron të qëndrojë në Torino, sipas Tuttosport, pasi ai nuk është bindur nga opsionet e tjera.

Portieri i ka thënë lamtumirën skuadrës së Serie A pas sezonit të tij në huazim nga Manchester City dhe ka qenë i lidhur me West Ham, por një lëvizje thuhet se nuk ka gjasa.

Duke folur shumë për Torino, Hart është i hapur për të vazhduar aventurën e tij me klubin duke luajtur futboll në ekipi të parë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *