Jadon Sancho dëshiron të largohet nga Manchester City

Ylli i Manchester Cityt Jadon Sancho ka ndaluar trajnimin me klubin në mënyrë që të detyrojë një lëvizje larg Cityt, sipas The Independent.

17-vjeçari është shumë i vlerësuar në City dhe i është ofruar një marrëveshje profesionale, por mendon se ai ka shumë pak shanse për të kaluar në ekipin e parë.
Arsenali dhe Tottenham janë parë si favoritët për të nënshkruar Jadon Sancho.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *