Ivan Perisiç ka lënë kampin e trajnimit të Interit

Ivan Perisic ka lënë kampin e trajnimit të Interit në mes të lidhjeve të fuqishme të transferimit me Manchester Unitedin, raporton Calciomercato.

Mediumi italian pretendon se negociatat mes Djajve të Kuq dhe Nerazurritve nuk kanë përparuar që kur një ofertë prej 45 milionë eurosh është refuzuar.

Pavarësisht nga lajmet që Kroati e ka hequr vetë, tifozët kanë vënë në pikëpyetje nëse marrëveshja ka ecur përpara, me Man Utd të etur për të marrë transferimin e zgjidhur sa më shpejt që të jetë e mundur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *