Interi refuzoj Mesut Ozil?

Interi thuhet se refuzoi mundësinë për të nënshkruar Mesut Ozilin verën e kaluar.

Inter raportohet se refuzoi mundësinë për të nënshkruar lojtarin e Arsenalit Mesut Ozil. Gjermani u ofrua në disa klube të ndryshme italiane, por u refuzua nga të gjitha. Kontrata e Ozil në Arsenal përfundon verën e ardhshme dhe besohet të jetë në rrugën e tij jashtë Emirateve, pa asnjë tregues tjetër se ai do të nënshkruajë një zgjatje të marrëveshjes së tij me Arsenalin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *