Interi ofertë prej 35 milionë funtave për Sadio Mane

Interi ka në plan të bëjë ofertë prej 35 milionë funtave për sulmuesin e Liverpoolit, Sadio Mane, sipas Daily Express.

Ana e Serie A po kërkon të bëjë një shpërthim në tregun e transferimeve pas një vere të madhe të shpenzimeve nga rivalët e Milanit dhe lojtari nga Senegali thuhet se ka qenë në radar të klubit për disa kohë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *