Inter shumë afër një marrëveshje për Rafinha-ën

Inter ka për objektiv nënshkrimin e mesfushorit të Barcelonës Rafinha

Interi është shumë afër një marrëveshje për mesfushorin 24-vjeçar të Barcelonës Rafinha. Braziliani, i cili është vëllai më i ri i Thiago qe luan për Bayern Munich-en dhe Spanjën, do të bashkohet me ekipin e Serie A në një marrëveshje fillestare të huazimit me klubin italian që ka mundësinë për ta bërë atë të përhershëm për 30 milionë funta. sipas burimeve të Gazzetta dello Sport.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *