Inter refuzon ofertën e re të Manchester United për Ivan Perisic

Interi është i vendosur të kundërshtojë ofertën e përmirësuar të Manchester United për Ivan Perisic, sipas Calcio Mercato.

Manchester United janë përmirësuar në ofertën e tyre origjinale për 40 milionManchester United euro, por Luciano Spalletti është i vendosur të mos e shesë mesfushorin kroat për më pak se 55 milionë euro.

Por tash mbetët të shihet se si do të ragoj Manchester United dhe a do të ketë një ofert të re nga ta, United patjeter deshiron ta ket Perisic si pjes të ekipit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *