Inter publikon fanellën e re

Skuadra italiane Inter sapo e ka publikuar fanellën zyrtare për sezonin e ri 2017-18, fotot e para të fanellës se parë, me të cilën Inter do të luajë ndeshjet në shtëpi, në sezonin e ri e ilustrojnë me se miri deri ne detaje këtë fanellë, është zhdukur e verdha pothuajse fare, duke u rikthyer në një të zezë dhe të kaltër klasike me shirita modern, në një linje me dizajnin e Nike për 2018-n.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *