Inter janë të përgatitur për të bërë një ofertë të madhe për Toni Kroos

Inter janë të përgatitur për të provuar vendosmërinë e Real Madridit duke bërë një ofertë të madhe për mesfushorin Toni Kroos, sipas Sport Mediaset.

Skuadra e San Siro ndjen presionin, pasi Milan ka ndërmarrë një iniciativë masive të shpenzimeve këtë verë dhe mendon se 27-vjeçari i Gjermanisë mund të jetë në dispozicion me çmimin e duhur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *