Gareth Bale preferon të luaj në Premier League

Ylli i Real Madridit Gareth Bale do të preferonte një lëvizje në Premier League se sa një nënshkrim me PSG, sipas Daily Express.

Uellsiani, i cili thuhet se ka tërhequr interes nga Manchester United, po peshon opsionet e tij në Bernabeu dhe e ardhmja e tij mund të varet nga ndjekja e klubit për lojtarin e Monacos Kylian Mbappe.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *