Florentino Perez: Nuk ka ndonjë plan për të nënshkruar me Neymar tani

Florentino Perez, Real Madridi nuk do të bëjë lëvizje për Neymar Jr gjatë verës

Presidenti i Real Madrid, Florentino Perez, ngurron të bëjë një lëvizje për Neymar Jr gjatë verës, pavarësisht se Braziliani është i pakënaqur në kryeqytetin francez. Presidenti i Real Madridit nuk dëshiron të antagonizojë liderët e Ligës 1 që ai i konsideron të jenë një superfuqi në futbollin botëror tani dhe do të ofrojë një ofertë për 25-vjeçarin vetëm nëse Paris Saint-Germain e bëjnë të ditur se do të bëjnë biznes për nënshkrimin e tij. sipas Marca.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *