Edhe Roma dëshiron të nënshkruaj me Matteo Darmian

Roma është bashkuar me rivalët e Serie A, Inter, në kërkim të lojtarit ofensivë tek Manchester United, Matteo Darmian, sipas Corriere dello Sport.

Matteo Darmian pati një përfundim të fortë në sezonin 2016-17 në kuadër të Jose Mourinho, por nuk ishte gjithmonë zgjedhja e parë dhe së shpejti do të kthehët në shtëpi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *