Edhe Liverpooli është bashkuar në garën për të nënshkruar Renato Sanches

Liverpooli është bashkuar me Chelsean dhe Manchester United në gjueti për mesfushorin e Bayern Munchen, Renato Sanches, sipas Sport Bild.

Portugezi pritej të siguronte një lëvizje huazimi këtë verë, me Milanin gjithashtu të etur, por Jurgen Klopp po mendon një lëvizje të përhershme pasi spekulimet vazhdojnë të sugjerojnë se Philippe Coutinho mund të largohet nga Anfield.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *