E ardhmja e Lewandowski në Bayern varet nga Sanchez

E ardhmja e Robert Lewandowski në Bayern Munich do të ndikohet drejtpërdrejt nga ndjekja e klubit Gjerman të sulmuesit Alexis Sanchez, thotë The Sun.

Sulmuesi polak është i pakënaqur me kushtet që po diskutohen për Sanchez dhe lajmet që ai mund të kërkojë të lëviz kan alarmuar Manchester United dhe Chelsea.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *