E ardhmja e Antonio Conte në Chelsea-i është në dyshim

Dështimi i Chelsea për të nënshkruar me objektivat e transferimeve të tyre të mëdha këtë verë ka lënë pozicionin e Antonio Conte me klubin në dyshim, sipas The Mirror.

Me Romelu Lukaku duke kërkuar që të bashkohet me Manchester United, klubi që ka dështuar në nënshkrimin e Alexis Sanchez dhe Virgil van Dijk dhe duke dështuar për të nënshkruar Alex Sandro dhe Tiemoue Bakayoko, frustrimet e Italianit janë rritur.

Menaxheri tani thuhet se është “i hidhur” në zyrtarët e klubit që kan lënë sulmuesin e Evertonit të largohet dhe përballet me një krizë përpara sezonit të ri, duke parë objektivin e tij të lartë të bashkohet me një rival të madh.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *