Dietmar Hamann: Liverpool ka ende nevojë për përforcime

Liverpooli ende duhet të forcohet këtë verë në mënyrë që të luftojë në Premier League sezonin e ardhshëm, sipas Dietmar Hamann.

Ana e Jurgen Klopp, të cilët përfunduan në vendin e katërt të sezonit të kaluar tashmë kan shpenzuar 34 milionë funta për të nënshkruar me Mohamed Salah nga Roma, megjithatë Hamani, i cili luajti për Liverpool në mes të viteve 1999 dhe 2006, ka mirëpritur ardhjen e Egjiptianit në Anfield, ai beson se ka fusha të tjera më të rëndësishme që duhet forcuar.

“Unë mendoj se ata kanë nevojë për të paktën dy ose tre lojtar të tjerë, sepse ende ka fusha të tjera që duhet të adresohen”, tha Hamann për Sky Sports.”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *