Dembele dëshiron të largohet nga Dortmund

Ousmane Dembele dëshiron të largohet nga Borussia Dortmund pas shkarkimit të menaxherit Thomas Tuchel, sipas Eurosport.

Francezi nuk dëshiron të bashkohet me Barcelonën, megjithatë, me Chelsean dhe Manchester United të dy tani janë të gatshëm për nënshkrimin e tij.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *