Cristiano Ronaldo ka mendime të tjera për të lënë Real Madridin

Cristiano Ronaldo me sa duket ka mendime të tjera për të lënë Real Madridin që ka mbetur i impresionuar me deklaratat publike të Presidentit Florentino Perez për të ardhmen e tij, raporton AS.

Ronaldo thuhet se po largohet nga Bernabeu pasi u akuzua për evazion fiskal, Perez që fliste të hënën për të mbrojtur portugezin.

Dhe 32-vjeçari, i cili është në Kupën e Konfederatave, duket se është bindur nga komentet e presidentit dhe tani po mendon të ndryshojë mendjen e tij rreth një dalje nga Madrid.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *