Cilin numër të fanellës do ta mbajë Neymar në Paris Saint-Germain?

Neymar do të mbajë numrin 10 në Paris Saint-Germain, sapo të kalojë transferimi i tij nga Barcelona, sipas raporteve në Francë, të cituara nga Mirror.

Futbollisti 25-vjeçar pritet të nënshkruajë një rekord botëror në PSG deri në fund të javës, pas aktivizimit të klauzolës së tij për lirimin prej 222 milionë eurosh.
Dhe, pas arritjes së tij, Neymar thuhet se do të marrë fanellën e famshme 10 nga Javier Pastore.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *