Chelseai me ofertë prej 35 milionë funtash për Alex Oxlade

Chelsea janë të gatshëm të testojnë Arsenalin me një ofertë prej 35 milionë funtash për Alex Oxlade-Chamberlain, sipas Daily Mirror.
23-vjeçarit i ka mbetur vetëm një vit në kontratën e tij me Gunners dhe Antonio Conte shpreson se një ofertë e madhe do ta bindë Arsene Wengerin që të lejojë një lëvizje.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *