Chelseai ka në objektiv mesfushorin e Arsenalit Alex Oxlade

Chelsea po planifikon të filloj bisedimet mbi një lëvizje për mesfushorin e Arsenalit Alex Oxlade-Chamberlain, sipas Sky Sports.

Alex Oxlade ka refuzuar një marrëveshje të re në Stadiumin e Emirateve, dhe Blues do të përpiqen që të nënshkruajn me të, pasi të dy klubet do të përballen me njëri-tjetrin të shtunën.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *