Chelseai dëshiron të nënshkruaj Richarlison

Chelseai po synon të mposhtë Manchester United dhe AC Milan për nënshkrimin e sulmuesit të Fluminense Richarlison, pretendon Gianluca Di Marzio.

Braziliani kohët e fundit është shikuar nga United, Milan dhe Sampdoria, por Chelseai tani thuhet se jane favorit për të përfunduar një marrëveshje me të.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *