Chelsea ofron 100 milionë euro për Higuainin

Juventusi ju ka shmangur një përpjekje agresive nga Chelsea për të nënshkruar sulmuesin Gonzalo Higuain, sipas Tuttosport.

Chelsea thuhet se erdhi me një ofertë 100 milionë euro për Argjentinasin dhe tregoi interesim edhe për Alex Sandro, por Juventusi u tha atyre se lojtarët nuk ishin në shitje.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *