Chelsea në avantazh në garën për James Rodriguez

Chelsea është përpara Manchester United dhe Interit në garën për lojtarin e Real Madridit, James Rodriguez.

Kolumbiani duket i destinuar të largohet nga kryeqyteti spanjoll këtë verë dhe ka mundësi për t’u marrë parasysh nga e gjithë Evropa.

Edhe pse ka tri oferta nga Chelsea, United dhe Interi për lojtarin e Real Madridit mbetët të shihet se në cilin ekip do të shkoj.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *