Chelsea i ka ofruar Yannick Carrascos një marrëveshje pesëvjeçare

Chelsea i ka ofruar Yannick Carrasco të Atletico Madridit një marrëveshje pesëvjeçare që do të dyfishojë pagën e tij aktuale, sipas Don Balon.

Antonio Conte është i dëshpëruar për të forcuar renditjen e tij sulmuese këtë verë, dhe ka lëvizur për Carrasco pasi humbi bashkëlojtarin e tij Romelu Lukaku te Manchester United.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *