Chelsea do ta shes Loic Remy me një çmim të lirë

Chelsea është i lumtur të lejojë sulmuesin Loic Remy të largohet për një tarifë të reduktuar, sipas The Sun.

Sulmuesi francez i është bashkuar Blues nga QPR në vitin 2014, por është munduar shumë për të kaluar sa më shumë kohë në lojë, dhe ka shpenzuar sezonin 2016-17 në hua në Crystal Palace.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *