Chelsea do ta bejë një ofert prej 42 milionë funtesh për Kostas Manolas

Kostas Manolas do të bëhet subjekt i një oferte prej 42 milionë funtesh nga Chelsea, transmeton televizioni grek Sport FM 94.6.

Me John Terry që është larguar nga klubi, Antonio Conte është i etur për të forcuar mbrojtjen e tij përpara një sezoni të zënë 2017-18 dhe e sheh 26-vjeçarin si një konkurrent të mirë për David Luiz, Cesar Azpilicueta dhe Gary Cahill.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *