Chelsea dhe Milan të deshperuar

Mesfushori i Romës, Radja Nainggolan, është paraqitur në faqen e parë të promovimit të fanellave të reja të klubit për sezonin 2017-18, sipas mediave ndërkombëtare, kjo lë të kuptohet se belgu nuk do të largohet nga Roma përkundër interesimit të madh të disa klubeve evropiane, sipas Goal.com, kjo ua shuan shpresat Chelseat dhe Milanit për një transferim të mundshëm të Nainggolanit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *