Borussia Dortmund të interesuar për Lee Seung-Woon e Barcelonës

Borussia Dortmund po planifikon një lëvizje për Lee Seung-Woo të Barcelonës, sipas Bild.

Dortmund ka zbuluar 19-vjeçarin në Kupën e Botës U20 dhe Barca mund të jetë i përgatitur që ta lërë të shkojë pasi ai do të duhet të konkurrojë me Lionel Messin, Luis Suarezin dhe Neymarin në sulm. Megjithatë, Manchester City dhe Manchester United janë gjithashtu të interesuar në të.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *