Ben Woodburn në Real Madrid?

Real Madrid dhe Barcelona janë duke u interesuar për talentin e ri të Liveproolit, Ben Woodburn, sipas Don Balon këto dy skuadra janë duke e përcjell situatën e anglezit të ri të Liverpoolit, Ben Woodburn, i cili këtë edicion u bë golashënuesi më i ri në histori të skuadrës.

Real Madrid pritet të ketë edhe përkrahjen e Gareth Bale për transferimin e 17 vjeçarit uellsian.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *