Bayern Munich afër nënshkrimit të Corentin Tolisso

Bayern Munich është i vendosur që të mundë Chelsea-in për mesfushori e Lyonit, Corentin Tolisso, raporton Bild.

Francezi do të udhëtoj në Gjermani sot për të kryer kontrollet mjeksore para transferimit të tij, dhe mund të nënshkruhen deri në fund të kësaj dite, ndërkohë, Bayern do të mbajë interesin e tyre në Marco Verratti të Paris Saint-Germainit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *