Bayern Munich afër marrëveshjes me Lyon për mesfushorin Corentin Tolisso

Bayern Munich janë afër të një marrëveshje me Lyon për mesfushorin Corentin Tolisso, raporton Kicker.

Megjithëse gjermanët do të shkojnë më poshtë se 40 milionë euro, te Lyon shpresojnë, gatishmërin e tyre për të ofruar 35 milionë euro me 15 milionë euro të bonuseve, Bayern deshironë ta bëjë këtë marrëveshje perpara se Chelsea, Tottenham, Manchester City, Juventus dhe AC Milan të avancojnë në garën për të nënshkruar me lojtarin e gjithanshëm të Francës.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *