Bayern dëshiron Lukaku-n

Romelu Lukaku Everton

Bayern Munich i bashkohet garës me Manchester United dhe Chelsea të cilët synojnë Romelu Lukaku, transmeton Manchester Evening News.

Përfaqsuesi i Belgjikës pritet të largohet nga Everton këtë verë pas refuzimit të një kontrate të re, ndërsa gjigantët e Premier Ligës janë pretenduesit e tij më të mëdhenj.

Megjithatë, Carlo Ancelotti thuhet të jetë një tifoz i madh i Lukakut dhe Bayern mund të bëjë një lëvizje.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *