Barcelona të interesuar për Angel Di Marian

Anësori i Paris Saint-Germainës Angel Di Maria, është identifikuar si një nënshkrim potencial i ri për Barcelonën, në qoftë se ata humbasin Neymar në anën e Ligue 1, sipas Sky Sports.

Thashethemet e një lëvizjeje prej 222 milionë euro vazhdojnë të qarkullojnë rreth brazilianit, pavarësisht pretendimeve të Gerard Pique se ai po qëndron.

Dhe ndërsa Paulo Dybala dhe Philippe Coutinho shfaqën gjithashtu në listën e Barçës, argjentinasi shihet gjithashtu si një shans për të plotësuar vendin e lirë të sulmit që do të lihej nga dalja e Neymar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *