Barcelona: Munir mund të largohet nga klubi për 14 milionë euro

Barcelona i ka thënë Munir El Haddadit se mund të largohet nga klubi për 14 milionë euro me tre klubet e Premier Ligës të interesuara për sulmuesin, raporton Sport.

Crystal Palace, Southampton dhe West Ham janë të prirur për Munir, ndërsa Schalke, Lyon dhe Marseille gjithashtu kanë qenë të lidhura me ofertat.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *